.

.

Tester Jimmy Choo Edt 100ml

125,00 zł
Brutto
Ilość

Przygotujemy zamówienie w

72 h

Stan
w magazynie

228 szt.

Darmowa dostawa od

499 zł

Jimmy Choo marki Jimmy Choo to kwiatowo - owocowa woda toaletowa dla pewnych siebie i towarzyskich kobiet. Zapach kobiecy i zmysłowy, dający poczucie doskonałości. Został wydany w 2012 roku. Pełny przeciwieństw - z jednej strony lekki i dziewczęcy, z drugiej zadziorny i bardzo charakterystyczny. Polecany na co dzień, dla Pań ceniących sobie oryginalność.

Uwaga:<\b> Prezentowany produkt występuje w wersji Tester.
Testery to pełnowartościowe, oryginalne wersje produktów, które różnią się od klasycznych wersji opakowaniem. Najczęściej zapakowane są w oferowane przez producentów danych marek niezafoliowane, tekturowe pudełka w kolorze szarym lub białym. Zdarza się, że nie posiadają pudełka. Butelka perfum nie różni się od tej w klasycznej wersji produktu, ale może nie posiadać korka na atomizerze. Na butelce i pudełku może znajdować się napis Tester.
Wysokość opakowania [mm]110Waga brutto [g]315Głębokość opakowania [mm]70Szerokość opakowania [mm]70Kraj pochodzeniaFrancjaKod CN3303 00 90Wielkośćprodukt pełnowymiarowyStan produktunowyJednostka produktuszt.Nuty głowynuty zielone, gruszka, imbirNuty sercaróża taif, orchideaNuty bazycedr virginia, nuty drzewneStan opakowaniazastępcze
Jimmy Choo
paco-10019610

Specyficzne kody

Najwyżej oceniane

W tej chwili brak produktów w tej opcji

Produkty powiązane

LLTEST